The ad Nissan Navara pick-up for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/75
Description
Overall dimensions:
length - 5.25 m, width - 1.85 m
Engine
Power:
171 HP (126 kW)
Fuel:
diesel
Condition
Condition:
used
Sliten sätesdyna.
Mindre lackskador finns.Kända reparationer och lagningar:Ny ram från hytten och bakåt monterad på verkstad.
Spindelled bytt på höger sida.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadServicebok:Nej
Dragkrok: Kula
Däckdimension: 245/70-16
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20240130
Besiktigad till och med: 20260131
Årsskatt: 920 kr
Registrerad hos Transportstyrelsen
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Finns bara 1 nyckel
Elhissar
AC/Klimatanläggning
Dieselvärmare Osäker funktion
Motorvärmare Med kupéfläkt
Utrustad med
12tums bas
Angel eyes fram
Ledramp